Moikka!

Olen Tuomas, videonero, ja vastaan mielelläni kaikkiin kysymyksiisi koskien tulevaa videotarvettasi.

Soita minulle +358 40 734 0935 tai laita sähköpostia tuomas@videolle.fi.

Kuvaamisiin!

PYYDÄ TARJOUS
Tuomas Vuori
Videolle Productions

Videolle on Suomen ketterin videotoimisto. Autamme mielellämme juuri sinua valjastamaan huippulaatuisen videon osaksi yrityksesi kokonaisvaltaista markkinointia ja viestintää.

Videonerot tekevät kanssasi ideoista videoita

Videonerot ovat innovatiivisia ja rohkeita videotuotannon ammattilaisia, joilla on intohimo mieleenpainuvien tarinoiden tekemiseen. Videonerot auttavat sinua löytämään parhaat ideat ja kanavat ketterän ja laadukkaan videon tuottamiseen kohderyhmäsi huomioiden.

Yritys

Videolle Productions Oy
Y-tunnus: 2651255-7

Helsinki

Fredrikinkatu 34 A
00100, Helsinki

Turku

Kristiinankatu 1 C
20100, Turku

Tuomas Vuori

Videonero / Toimitusjohtaja

+358 40 734 0935

tuomas@videolle.fi

Anssi Lindqvist

Videonero

+358 40 570 9690

anssi.lindqvist@videolle.fi

Henri Johansson

Videonero

+358 50 506 0518

henri@videolle.fi

Petri Lyytikäinen

Videonero / Tuottaja

+358 50 591 5692

petri@videolle.fi

Jenna Perus

Advisor, Videonero

jenna@videolle.fi

Sami Vallius

Videonero / Tuottaja

+358 40 765 2334

sami@videolle.fi

Kalle-Petter Wilkman

Videonero / Tuottaja

+358 44 541 5407

kalle@videolle.fi

Henna Seppälä

Videonero / Käsikirjoittaja

+358 50 575 4226

henna@videolle.fi

Laura Hakulinen

Videonero / Tuottaja

+358 40 835 2936

laura@videolle.fi

Oskari Friman

Videonero

+358 50 409 7676

oskari@videolle.fi

Elias Koskinen

Videonero

+358 40 096 9711

elias@videolle.fi

Riku Niemi

Videonero

+358 40 718 5447

riku@videolle.fi

Teodor Aittokallio

Videonero

+358 45 133 7091

teodor@videolle.fi

Joni Mussalo

Videonero / Tuottaja

+358 45 324 8112

joni@videolle.fi